Září 2010

Jsem zpátky momentálně nemocná :(

16. září 2010 v 11:06 | Coco*An |  Coco*An
Ahoj ahoj!
Dlouho jsem nic nepřidala a ani nenapsala,ale nebyl čas. Vrátila jsem s euž dávno ze Španělska a hned se na mě vrhly povinnosti :/ kupování sešitů,pastelek,zvýrazňovačů atd. znáte to n? :D vůbec nebyl čas,zvlášť když se hrnuly písemky,první kontrolky jen aby učitelé věděli jesi si něco pamatujem .. tss z matiky mám 4 :/ drbý no,to znamenalo že na PC jsem tolik času trávit nemohla,ae spáš učit se.. a opravit si z námku, tss !
  No každopádně,se pokusím víc zamakat na blogu pokud si ten čas najdu,což se ovšem pokusím :) Chtěla jsem udělat nový design,ae nevím jesi se mi povede protože dá většinou hodně práce :D momentálně jsem nemocná :( přijedu ze Španělska a hned jsem nemocná.. diagnóza: kašel,škrábání v krku že jsem skoro nemohla mluvit,bolení hlavy a šílená rýma kolem mě je milion pět posmrkanejch kapesníčků.. dnes už je to lepší přesto jsem doma.. taky se mi udělala taková velmi zvláštní vyrážka nad horním rtem vedle nosu,nevím možná to mám podrážděný od kapesníků jak jsem staršně moc smrkala,ae fakt netušim co by to mohlo bejt,vypadá to hnusně,zejtra jdu k doktorce asi mě pošle s tim na kožní..

  Noo,nevím co dělat :D koukala jsem na Simpsonovi na MEGAVIDEO ae oznámilo mi to že musim čekat 50 minut a pak se můž dál koukat, tsss  !! auu moje záda :D

Tak čus bus, :)