Summer 1.díl-Konec a začátek

31. července 2010 v 19:48 | Coco*An |  Komix Summer

Život se s vámi nemazlí,né tak jak byste chtěli. Škola tam kde vás mučí vás něco naučit a vysvětlit že vám to k něčemu bude ,ale oni zkrátka nechápu,že jsme v pubertě a v týhle části života to prostě jen tak nikdo nepochopí. V týhle části života toužíte po lásce,adrrenalinu,dobrodružství a další ty věci.. Cítíte se štastní,smutní,zoufalí,zamilovaní a někdy.. zkráka vaše sny někdy nevyjdou tak jak byste chtěli....Nic nemusí vyjít,ale tohle LÉTO TO VYJDE!
Hh :D:D:D tak tady je první díl komiksu Summer,ten začátek mě celkem dostává vymýšlela sem ho sama tak se nedivte nad jeho nepochopitelností :D:D thx,užijte si to :)
wild-beach.blog.cz

,,…já jen prostě nechápu proč nás sem úča vzala,nemusela se s tim vůbec obtěžovat"začala si stěžovat Carol ( ta v těch hnědých vlasech). ,,Přestaň si pořád stěžovat!" vyjela na ní sebevědomá dívka s černými vlasy jménem Nicol. ,,Tak výborně Monic,udělej nějakou fakt pěknou pózu všechny ty fotky potom zveřejním na FB ,ostatní holky budou žárlit",rozesmála se Nicol. ,,Hmm",odsekla blondýna,které připadal tenhle výlet absolutně nudný a kecy jejich kamarádek jí vůbec nezajímaly. ,,Super ta je bezva",s nadšením prohlásila Nicol a vytahovala z kapsy foťák.

wild-beach.blog.cz

,,Hele,hele!!"vykřikla třídní učitelka. ,,Přestaňte se fotit,a dělat nesmyslné blbosti! Hmm,to je opravdu neskutečné,tenhle vděk za to že jsem je poslední den školy vazala na menší výlet do téhle nádherné a romantické zahrady a ony tady dělají samé blbosti",pomyslela si.
wild-beach.blog.cz

Holky tohle hulákání učitelky nebraly vážně a tak dál pokračovaly :D,,Uhni kousek,nevídíš že fotim?!"vyštěkla Nicol na ubohou Carol,která se chtěla pouze do jejich "zábavy" připojit.,,To se nemůžu vyfotit s ní?!"křikla na Nicol a zárovně i prosebně na Monic. Nicol se už nadechovala na odpověď ,,NE!" ,ale Monic ji předběhla a vyslovila andělsky krásným hlasem : ,,Promiň "Car",ale bohužel teď ne". ,,Hm",zabručela Nicol,které se tato odpověď vůbec nelíbila a vyslovila: "Fotíme dál!"

wild-beach.blog.cz

Po dalších fotekách,které Nicol nafotila,si Monic povšimla,že "Car" byla trochu smutná a zároveň naštvaná. "Mon" věděla,že ptát se "co je?" by bylo k ničemu a tak prohlásila: "Car" já už se na ten tábor pro teenagery strašně těším,jsem ráda že tam pojedem spolu". "Car" se pousmála. "To já taky a moc!"
   Vypráví Monic
wild-beach.blog.cz

Při těhle slov jsem jí zkrátka objat musela,věděla jsem že je to moc dobrá kámoška a že mě podrží když mám špatný chvilky,ale přece jen mě trochu nudila.

wild-beach.blog.cz

Carol odstoupila o trochu dál a zřejmě vyčkávala s čím Nicol přišla tentokrát.
"Hele mám nápad"řekla potichu Nicol. "Jakej?!" "Hhhhh"zasmála se. "Víš pro všechny nutný případy mám v kabelce mýdlo v prášku"
"No a?",nepochopila jsem.
"Ty vole..no přece mýdlo+voda,neříká ti to něco?" zeptala se Nicol s netrpělivostí. "Sorry matika mi nikdy nešla",řekla jsem
omluvně a trochu se smíchem. "Achjo ",vzdychla a názorně mi všechno vysvětlila,jako naše učitelka na matiku.
wild-beach.blog.cz

,,Muhehehhéé" zachichotala se Nicol.
"Seš fakt blbá",řekla jemným tónem Carol,ale Nicol jí zřejmě ignorovala nebo jí neslyšela.
Nicol ukázala znamení,že vzduch je čístý a mohly jsme začít s naším už hodně okoukaným nápadem.
wild-beach.blog.cz


"Muhehehehehe,muhe",řezali jsme se s Nicol smíchy. Sice hodně okoukaná kravina,ale pořád dobrá.
"Zachvilku tu začne působit",pomyslela jsem si.
wild-beach.blog.cz
Jenže pak se stalo něco co jsme obě dvě nečekaly. Dva pitomí kluci zřejmě z jiný školy co tu byli taky na exkurzi nás strčily a my obě dvě spadly do ledové koupele :D:D já jsem se naštěstí udržela na nohou a to i přesto že jsem měla na sobě své neoblíbené boty :D. No o Nicol se to už říct nedalo.Neudržela se a spadla rovnou do pěny. ,,Sakra!",zaječela Nicol. Bylo vidět že Carol se trochu pousmála.,, Ku*va!",nevyvarovala se Nicol sprostých slov. Učitelka se na nás koukla a potřásla hlavou naštěstí měla batoh na protější laviččce a v něm ručník. Takže tím byla Nicol zachráněna :D:D:D
wild-beach.blog.cz
,,Ty lole Nicol ty seš super :D jak tě napadlo to fakt nevim,ale něco takovýho jsem už dlouho nezažila",podotkla jsem. ,,Já vím",řekla Nicol pyšně. ,,Hele tak mě napadlo Nicol,nechceš semnou a s ,,Car" na ten tábor pro teeny?",zeptala jsem se. ,,Mmmm",rozmýšlela se. ,, Jo pojedu!"
wild-beach.blog.cz
V tom nám do toho vpadla Carol.
,,Co-o-že?!!"zaječela. ,,Vždyť tam máme být jen my dvě,né Nicol..Monic!! Přece-přece!! Monic! Já myslela! Sakra! Já myslela že tam budem jen my dvě a budem se skvěle bavit a...",nedokončila svoji větu a koukla směrem k zemi.
,,Ou,oh-em-no..promiň ,,Car" ,ale užijeme si tam ještě víc srandy když tam pojede Nicol,neboj se :)",řekla jsem mile.
,,Ale-achjo..no..no tak dobře no"vzdychla. S tou to odpovědí jsem byla spokojena.
wild-beach.blog.cz
,,Děckááá..Děckáá"zvolala třídní.
Pár z nás přišlo ostatní poslouchali zezadu. ,,Takže abych zakončila tento výlet,tímto  váš školní rok je uzavřen.Užijte si prázdniny a buďte opatrní! Můžete jít domů či počkat na autobus. Já se s vámi loučím!"
,,Suůůůperr",vykřikla Nicol. ,,Wow,no konečně",řekla jsem
wild-beach.blog.cz
Wow! Tak konečně!Konečně jsem se dočkala! Konce školního rok a začátek prázdnin!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 thesims2-beruska thesims2-beruska | Web | 2. srpna 2010 v 14:57 | Reagovat

Good..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama